Кузовний ремонт автомобілів на автосервісі Sola

Кузовний ремонт автомобілів на автосервісі Sola 6c267f2c08452f727721ffaf20b3230417ddea7e-789654 Кузовний ремонт автомобіля являє собою комплекс заходів, що застосовуються для відновлення колишнього вигляду транспортного засобу з метою подальшого використання або продажу.

Передумови кузовного ремонту

Ремонт кузова — дуже ємне поняття, тому причини для його проведення можуть бути різними. Основний їх сегмент — це результати дорожньо-транспортних пригод. Дефекти після ДТП бувають різного ступеня, починаючи від пом’ятого бампера і тріснутий фари і закінчуючи проломленою дверима і розбитим склом. З метою усунення даних ушкоджень слід звернутися на СТО, тому що в такій ситуації не обійтися без допомоги професіоналів. Для кожного виду поломок застосовуються відповідні процедури.

Що включає в себе кузовний ремонт автомобілів

У залежності від складності пошкодження і його місця розташування, в процесі реставрації автомобіля проводяться такі заходи:

1) Рихтовка — розгладження деформованих деталей кузова, і повернення йому правильної геометрії. Це найбільш складне завдання, що вимагає від виконавця особливої ​​майстерності. Вона здійснюється з використанням спеціальних молотків, важелів і контактного зварювання.

2) Ремонт або заміна бампера. Пластиковий бампер ремонтують, якщо пошкодження невеликі і собівартість робіт не перевищує ціни на новий бампер, в іншому випадку — його легше придбати.

3) Видалення вм’ятин без фарбування. Його проводять, якщо лакофарбове покриття не постраждала, і вм’ятина має гладкі краю.

4) Заміна скла. Тріснуті шибки змінюються на нові.

5) Фарбування авто. Вона може бути локальна, часткова або повна. Вибирається в залежності від площі ураженої поверхні.

Куди звертатися

ДТП — неприємна ситуація, але потрапивши в неї, не варто губитися. Краще викликати безкоштовний евакуатор, або, якщо машина на ходу, самостійно відвідати автосервіс Sola в Києві. Досвідчені майстри виконають всі необхідні відновлювальні роботи в кращому вигляді. Ціни на кузовний ремонт автомобілів попередньо узгоджуються з замовником, варіюються відповідно від складності та обсягу пошкоджень. Для підтвердження якості робіт компанія надає гарантію. Звернувшись в наш автосервіс Sola, кожен клієнт особисто переконується, що все можна виправити, і улюблене авто — не виняток.