Локальне фарбування авто і кузовний ремонт від СТО SOLA в Києві

Фахівці автосервісу SOLA мають багаторічний досвід кузовного ремонту будь-якої складності і времязатратності. Локальне фарбування авто Київ – це одне з головних напрямків СТО Sola.com.ua.
Лідируючими серед пріоритетних напрямків роботи нашої автостанції – це косметичний і кузовний ремонт авто в Києві. Ви можете замовити як & nbsp; локальне фарбування авто, так і повну, плюс ми виконуємо фарбування окремих елементів авто. Крім фарбування, ми здійснюємо рихтування та фарбування авто, також кузовний ремонт по Києву.
У нас Ви можете замовити не тільки автопокраска або & nbsp; локальне фарбування автомобіля, але і фарбування окремих складових частин і повне відновлення авто після ДТП включаючи ремонт бампера в Києві. СТО «SOLA» реконструює будь битий і пошкоджений автомобіль, чудово, і в стислі терміни. На всі роботи надаємо гарантію дванадцять місяців. Надаємо портфоліо виконаних робіт з фарбування і кузовним робіт.

Рихтування авто і кузовний ремонт від СТО Sola

Якщо у Вас сталася неприємність і Ваше авто потрапило в ДТП і необхідно терміново зробити рихтування авто в Києві (кузовний ремонт) або з часом на Вашому авто з’явилася іржа – ми фірма «SOLA» (Київ) прийде Вам на допомогу.
Ми чудово і в термін зробить ремонт кузова в Києві (рихтування авто Київ) Вашого авто. Здійснюючи кузовний ремонт будь-якої складності пошкоджених автомашин в слідстві ДТП. Ліквідуємо всілякі кузовні недоліки і дефекти, помятости і перекоси, виконаємо ремонт бампера в Києві. Виконуємо на найвищому професійному рівні ремонт кузова.

Полірування авто від СТО Sola.com.ua

Ваше авто виглядає вже не так презентабельно, фарба втратила блиск і виявилися маленькі подряпини? Хотілося б пофарбувати авто заново, але це дуже дорого. Ми радимо Вам скористатися послугою полірування.
Полірування авто може допомогти при наявності невеликих подряпин, які псують зовнішній вигляд авто і прискорювати руйнування металу. Якщо фарба потьмяніла під час зимової експлуатації, то Вам необхідно зробити полірування авто.
Полірування авто Київ від SOLA – це заключний етап при фарбуванні автомобіля. За допомогою полірування авто набуває сяючий вигляд ніби після покупки.
Якщо Ви бажаєте повернути Вашому автомобілю блискучий і новий вид приїжджайте на СТО «SOLA» – ми завжди раді Вам допомогти.

Фарбування авто в Києві від SOLA

Рихтування і повне фарбування авто в Києві необхідна не тільки для машин, які вимагають фарбування (після ДТП або після закінчення терміну експлуатації), а й новим автомобілям, власники яких, вирішили поміняти колір і виділяти своє авто серед інших автомобілів.

До того ж на ринку б / у авто, покупця спочатку цікавить зовнішній вигляд автомобіля, а потім вже внутрішній. Тому, в разі якщо ви бажаєте виділити свій автомобіль серед подібних або просто поправити недоліки і вм’ятини, підготувати авто до продажу звертайтеся виключно до грамотним Автомаляра. Скористайтеся послугою фарбування авто в Києві зараз лише набравши наш номер телефону – (067) 320-44-25; (050) 616-97-48.

Ми виконаємо & nbsp; повну фарбування авто в будь-якій кольоровій гамі – від звичайних до яскравих і зухвалих. Ми досягли бездоганних результатів в локальній фарбування автомобіля в Києві і маємо величезну кількість позитивних відгуків і подяк від наших клієнтів. З радістю допоможемо підібрати Вам новий колір для Вашого автомобіля.