Які потрібні інструменти для фарбування авто

Які потрібні інструменти для фарбування авто pic_1-1-1024x818-Sola.com_залежно від того, як ми збираємося провести фарбування своєї машини, може знадобитися той чи інший робочий інвентар. Природно, якщо планується організувати фарбувальну автомобільну майстерню, то потрібно купити зовсім інші інструменти, ніж для разової роботи над своїм автомобілем. Краще, якщо ви не маєте досвіду в такій справі, буде довірити цю роботу досвідченим професіоналам з спеціалізованих автосервісів. Автосервіс Sola гарантує вам якість своїх послуг. Ну а якщо вже ви вирішили ризикнути, то вам потрібно мати в розпорядженні, принаймні, те, що буде описано далі.

Інструменти, необхідні для фарбування машини

1) Мобільний прожектор або інше потужне пристрій освітлення. Воно необхідно, так як ви не зможете виконати фарбування якісно без правильного освітлення.

2) Спеціальна маска або респіратор. При фарбуванні у атмосферу потрапляють непорівнянні обсяги шкідливих речовин. Це відбувається навіть на свіжому повітрі. Тому, незалежно від того, є в приміщенні хороша вентиляція чи ні, не використовуючи ці речі, ви сильно ризикуєте нашкодити своєму здоров’ю.

3) Розпилювач для фарби. Основна частина роботи проводиться цим пристроєм, за допомогою нього фарба та інші речовини наносяться на поверхню. Це ж пристрій допомагає досягти тих місць, куди важко дістатися без його використання. Зверніть увагу, що в залежності від мети застосування, такі інструменти можуть розрізнятися.

4) Пристрій машинка. Цим пристроєм кузов наводиться в презентабельний вигляд. Процес полірування так само допомагає поліпшити захист металу від руйнівного впливу навколишнього середовища. Крім самої машинки, потрібні ще супутні матеріали у вигляді полірувальних кіл, які в залежності від якості можуть мати різну вартість.

5) Компресор. Зараз у продажу є дуже багато їх видів. Але під час придбання орієнтуйтеся по обсягу запланованої роботи. Якщо працювати потрібно багато, то знадобиться більш місткий і дорогий апарат, в іншому випадку, можна обійтися і середньостатистичним дешевим компресором.

Первинна обробка

Перед тим, як приступати до основної справи, потрібно виконати належну первинну обробку кузова. У цьому допоможуть:

а) Шліфувальна машинка;

б) Дриль з насадками;

в) Будівельний фен.

Перш ніж грунтувати машину, кузов слід обробити дрилем і відшліфувати, щоб прибрати непотрібні сліди старого покриття. Фен допомагає позбутися від наклейок та іншої атрибутики на кузові. Деякі пофарбовані ділянки теж добре очищаються тільки після нагрівання феном.