Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві
Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві Професійні кузовні
роботи
Надішліть фото для оцінки Додати
Наші послуги
Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві

Замовте безкоштовний ЕВАКУАТОР
Ми все зробимо за вас, Вам залишається тільки поїхати на своєму авто!

Повне фарбування авто в Києві і кузовний ремонт від СТО SOLA

Фахівці автосервісу SOLA мають багаторічний досвід кузовного ремонту будь-якої складності і времязатратності. Локальне фарбування авто Київ – це одне з головних напрямків СТО Sola.com.ua.
Лідируючими серед пріоритетних напрямків роботи нашої автостанції – це косметичний і кузовний ремонт авто в Києві. Ви можете замовити як & nbsp; локальне фарбування авто, так і повну, плюс ми виконуємо фарбування окремих елементів авто. Крім фарбування, ми здійснюємо рихтування та фарбування авто, також кузовний ремонт по Києву.
У нас Ви можете замовити не тільки автопокраска або & nbsp; локальне фарбування автомобіля, але і фарбування окремих складових частин і повне відновлення авто після ДТП включаючи ремонт бампера в Києві. СТО «SOLA» реконструює будь битий і пошкоджений автомобіль, чудово, і в стислі терміни. На всі роботи надаємо гарантію дванадцять місяців. Надаємо портфоліо виконаних робіт з фарбування і кузовним робіт.

Рихтування авто і кузовний ремонт від СТО Sola

Якщо у Вас сталася неприємність і Ваше авто потрапило в ДТП і необхідно терміново зробити рихтування авто в Києві (кузовний ремонт) або з часом на Вашому авто з’явилася іржа – ми фірма «SOLA» (Київ) прийде Вам на допомогу.
Ми чудово і в термін зробить ремонт кузова в Києві (рихтування авто Київ) Вашого авто. Здійснюючи кузовний ремонт будь-якої складності пошкоджених автомашин в слідстві ДТП. Ліквідуємо всілякі кузовні недоліки і дефекти, помятости і перекоси, виконаємо ремонт бампера в Києві. Виконуємо на найвищому професійному рівні ремонт кузова.

Полірування авто від СТО Sola.com.ua

Ваше авто виглядає вже не так презентабельно, фарба втратила блиск і виявилися маленькі подряпини? Хотілося б пофарбувати авто заново, але це дуже дорого. Ми радимо Вам скористатися послугою полірування.
Полірування авто може допомогти при наявності невеликих подряпин, які псують зовнішній вигляд авто і прискорювати руйнування металу. Якщо фарба потьмяніла під час зимової експлуатації, то Вам необхідно зробити полірування авто.
Полірування авто Київ від SOLA – це заключний етап при фарбуванні автомобіля. За допомогою полірування авто набуває сяючий вигляд ніби після покупки.
Якщо Ви бажаєте повернути Вашому автомобілю блискучий і новий вид приїжджайте на СТО «SOLA» – ми завжди раді Вам допомогти.

Фарбування авто в Києві від SOLA

Рихтування і повне фарбування авто в Києві необхідна не тільки для машин, які вимагають фарбування (після ДТП або після закінчення терміну експлуатації), а й новим автомобілям, власники яких, вирішили поміняти колір і виділяти своє авто серед інших автомобілів.

До того ж на ринку б / у авто, покупця спочатку цікавить зовнішній вигляд автомобіля, а потім вже внутрішній. Тому, в разі якщо ви бажаєте виділити свій автомобіль серед подібних або просто поправити недоліки і вм’ятини, підготувати авто до продажу звертайтеся виключно до грамотним Автомаляра. Скористайтеся послугою фарбування авто в Києві зараз лише набравши наш номер телефону – (067) 320-44-25; (050) 616-97-48.

Ми виконаємо & nbsp; повну фарбування авто в будь-якій кольоровій гамі – від звичайних до яскравих і зухвалих. Ми досягли бездоганних результатів в локальній фарбування автомобіля в Києві і маємо величезну кількість позитивних відгуків і подяк від наших клієнтів. З радістю допоможемо підібрати Вам новий колір для Вашого автомобіля.

Відгуки про нашу роботу Ваші відгуки дуже важливі для нас, тому як це відображає ваше ставлення до нас.
 • Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві
  Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві
  Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві Андрей Предприниматель

  Не успел затормозить, въехал под грузовик. Повреждение было только спереди, ребята сказали что с каркасом машины все в порядке, сделали ремонт передней части машины. Работой доволен, сроки соблюдали спасибо. Андрей

 • Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві
  Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві
  Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві Ольга PR менеджер

  На скользкой дороге занесло и ударилась об ограждение. С машиной сейчас все в порядке, сделали хорошую работу. Спасибо

 • Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві
  Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві
  Кузовний ремонт і повне фарбування авто в Києві Михаил Программист

  После ДТП искал станцию рядом, нашел ребят в своем районе(Святошинский, Борщаговка) и обратился к ним. Оценили машину по фото, цена и время подошла. Привели машину в порядок. Работой доволен. Спасибо!

  Часті питання

  Дані відповіді дозволять Вам отримати більш повну інформацію про нашу компанію і про послуги, що надаються

  • До скольки Вы работаете? Работаем с 9 до 18:00. ПН-СБ. Воскресенье выходной. Мы можем изменить график по договоренности.
  • Можно ли оценить машину по фото? Да. Мы можем оценить повреждение, по фотографии. Оценка будет не точная, но для ориентира и понимания стоимости и времени подойдет. Также, вы можете вызвать мастера для оценки, наш мастер приедет к вам, оценит и подскажет все что будет необходимо для восстановления кузова.  
  • Вы даете гарантию на свои работы? Да, конечно. На все работы минимум 1 год. Вообще если все сделать правильно, то,  вопросов в принципе не возникает и через 5 лет.
  • Сколько времени уйдет на покраску бампера? На выготовку, покраску  и полировку 1-3 деталей уходит примерно 2-3 дня. Время всегда зависит от технологического процесса.
  • Какие материалы вы используете для покраски? Абразивные материалы: 3М. Покрасочные материалы: STANDOX, SIKKENS.
  • Сколько стоит покраска бампера? Средняя цена на покраску одной детали 2500 грн(с материалами). Покраска бампера легковой машины примерно 2300-2800 грн. Например: Покраска бампера Toyota Camry(кузов 40) в сером цвете - стоит 2500 грн. Lanos в сером цвете - стоит 2400 грн. Хотим обратить ваше внимание, что стоимость зависит от повреждение и затрат(материалы и время) на восстановления.