Фарбування

Фарбування машини ділиться на 3 види робіт:

 • повне фарбування машини;
 • фарбування деталей кузова, – ( двері, капот, бампер і т.д. );
 • локальне фарбування деталей кузова.Всі роботи проводяться в професійній камері. Гарантія на фарбування – 24 місяці.

  Вартість фарбування ( грн)

  Детали:Полная покраскаЛокальная покраска
  Бампер передний/задний2300-2500от 950
  Капот3000от 950
  Дверь2300-2500от 950
  Крыло2300от 950
  Панель крыши4000от 950
  Крышка багажника2500от 950
  Порог1800от 800
  Весь кузовот 15000от 15000

  * матеріали входять у вартість

  Також ми можемо оцінити ушкодження по фотографії. Для оцінки пошкодження надішліть фотографії на адресу:  cost@sola.com.ua

  Фарбування авто в Києві на автосервісі – Sola

  Будь-яка машина потребує належному догляді, забезпечити який здатні фахівці. Зовнішній вигляд транспорту відіграє важливу роль для господаря, саме тому необхідно регулярно усувати візуальні дефекти. Найбільш оптимальним і недорогим варіантом стане фарбування авто. Далі детально розглянемо процедуру.

  Фарбування авто: ціна послуги

  При зверненні до професіоналів автолюбитель насамперед цікавиться ціною пропонованої послуги. Для того, щоб зрозуміти, як саме формується кінцева вартість, рекомендується ознайомиться з основними факторами, що визначають складність роботи:

  1. Марка автомобіля.

  2. Обраний власником місце фарбування.

  3. Тип дефекту і складність усунення.

  4. Використовувані в ході роботи матеріали.

  5. Нестандартний автомобіль і використовувані деталі.

  У разі, якщо залізний кінь був пошкоджений досить сильно, проводиться повне фарбування авто. Ціна в Києві може приємно здивувати навіть гостей з невеликих міст. Середня вартість подібної послуги (деталі необхідно обговорити безпосередньо з майстром, самостійно приблизну вартість варто визначати, виходячи з типу кузова) приблизно п’ятнадцять тисяч гривень.

  Повна і локальне фарбування авто на ценам Sola

  Новий шар фарбування можна проводити і в якості профілактичних заходів. Такий варіант стане відмінним рішенням проблеми зміни іміджу вашого автомобіля. До переваг повного перефарбовування відносять:

  1. Приваблива облицювання. Такий хід допоможе освіжити зовнішній вигляд машини, актуально для тих, хто хоче зробити вигідну угоду і продати автомобіль.

  2. Новий шар фарби приховує всі видимі дефекти: подряпини, відколи.

  3. Відносно низька вартість послуги.

  4. Короткі терміни виконання роботи. Фарбування авто в Києві проводиться буквально за кілька днів, в залежності від типу замовлення.

  Але якщо варіант з повним фарбуванням не підходить? В такому випадку є можливість використання варіанта локального нанесення фарби на пошкоджені ділянки.

  Локальне фарбування авто в Києві проводиться висококваліфікованими спеціалістами, які здійснюють свою діяльність не перший рік. Має велику кількість вагомих плюсів:

  1. Низька вартість. Локальні роботи вимагають набагато менше витрат, саме цим обумовлюється їх більш низька вартість, в порівнянні з більш повноцінним варіантом.

  2. Короткі терміни здійснення фарбування. Локальний варіант може зайняти всього декілька годин.

  3. Висока якість матеріалів. Будь-який автовласник може дозволити собі найбільш дорогий варіант фарби, так як необхідний невеликий обсяг.

  4. Від однієї процедури до іншої, при належному догляді за машиною, пройде не менше кількох років. Якщо ж ви вирішили заощадити і пофарбувати пошкоджені ділянки самостійно, то приготуйтеся до того що: фарба буде триматися набагато менше, ви купуєте матеріал з роздрібної вартості, а не за оптовою, стане можливим поява різних грудок, сторонніх предметів, волосся, бруду на пофарбованої поверхні , ви витратите свої нерви і сили, замість того, щоб насолоджуватися готовим результатом виконаної роботи.

  Фарбування авто в Києві і куди слід звертатися

  Бажано знайти фірму, що спеціалізується на даних питаннях. Вибирайте тільки ті компанії, які можуть похвалитися великою кількістю позитивних відгуків. Найкраще, якщо здійсниться фарбування авто в Києві, ціна приємно здивує навіть самого вибагливого автолюбителя. Ми, Автосервіс Сола такими і є. Наші майстри – найкращі! Звертайтеся – і Ваш залізний кінь прослужить Вам довгі роки !.