Ремонт бамперів

Ремонт пластика автомобіля ділиться наступні види робіт:

 • Ремонт бамперів
 • Ремонт твердого пластика (тріщини головних фар, стоп сигнали і т.д.)
 • Інші пластики (карта дверей, пластик багажника)Всі роботи проводяться професійним майстром і з відповідним обладнанням. На всі роботи даємо гарантію терміном на 24 міс.

  Вартість ремонту пластику (грн)

  Детали:ЛегкоеТяжелое
  Бампер(передний-задний)100от 300
  Твердый пластик(головные фары, поворотные сигналы, стоп сигналы и т.д.)150от 300
  Другие пластиковые детали (карта дверей, пластик багажника и т.д.)100от 300

  Також ми можемо оцінити ушкодження по фотографії. Для оцінки пошкодження надішліть фотографії на адресу:   cost@sola.com.ua

  Ремонт бампера в Києві на автосервісі SOLA

  Зовнішній вигляд автомобіля може розповісти дуже багато про його власника. Ось чому ми витрачаємо свій час і кошти для того, щоб наш сталевий кінь виглядав, як то кажуть, на всі сто. Але життя в сучасному мегаполісі неможливо уявити без метушні. Спроби проїхати між стоять автомобілями в вуличної пробці або невдалі маневри при паркуванні на автостоянці миттєво відображаються на дзеркальній поверхні кузова. Ми отримуємо позначки у вигляді подряпин, вм’ятин, тріщин і це в кращому випадку. І нашого автомобіля необхідний ремонт бампера. У Києві Ви можете відремонтувати бампер швидко і якісно на автосервісі Sola.

  Де відремонтувати бампер в Києві

  Першим хто приймає весь удар на себе, звичайно ж є наш бампер. Він немов лицарський щит, захищає кузов від дрібних ударів і пошкоджень, а іноді навіть рятує нам життя. Зрозуміло, кількість подряпин і вм’ятин, підкреслює той факт, що за кермом досвідчений водій, але виглядає це не дуже естетично. Якщо у Вас виникли проблеми з ремонтом бампера в Києві, то Вам слід звернутися до нас. Ми пропонуємо широкий спектр послуг. У нас працюють професіонали, за плечима яких величезний досвід з пластиком. Через їх руки пройшли десятки автомобілів різних марок і модифікацій.

  Класифікація ремонту бамперів

  Ремонт бамперів можна умовно розділити на косметичний і відновний. До косметичного відносяться: шпаклівка тріщин і вм’ятин, полірування поверхні і локальна або точкова фарбування. Наші майстри швидко і без проблем підберуть будь-який відтінок кольору фарби, який буде ідеально підходити до кольору вашого автомобіля.

  Відновлювальний включає в себе реставрацію пошкоджених частин, заміна пошкоджених кріплень. Ми володіємо унікальним обладнанням, яке дозволяє ідеально виконати ремонт бамперів в Києві. Це стало можливим завдяки використанню цифрових технологій. Наші майстри зможуть відновити зіпсовані кріплення і при необхідності повністю їх замінити.

  Гарантія та низькі ціни на ремонт бампера в Києві

  У спеціальній таблиці Ви можете побачити перелік цін на всі види послуг, які ми надаємо. Ремонт бампера в Києві і його ціна буде на пряму залежати від ступеня його пошкодження і термінів виконання робіт. Звичайно будь-який вид ремонту має свої технологічні особливості, які вимагають певну кількість часу, але якщо Ви хочете відремонтувати його швидше, то доведеться почекати. Завдяки якісній роботі наших майстрів ми даємо стовідсоткову гарантію на всі види ремонту бамперів в Києві протягом дванадцяти місяців. Звичайно ж вибір залишається за вами. Але якщо Ви хочете швидко, якісно і недорого відремонтувати авто, то Вам слід звернутися до нас. Повірте, швидше і дешевше Вам не зроблять ніде.