Ремонт і заміна скла

Ми проводимо ремонт тріщин і заміну автоскла.
Ціни: від 300 грн. Установка нового скла: від 500 грн.

Ремонт скла авто в Києві на ценам Sola

У кожного водія, рано чи пізно, але трапляються автомобільні поломки. І дуже важливо швидко і якісно їх замінити, щоб не отримати ще зайвих штрафів і повторної заміни. Зараз конкретно, піде розмова, про ремонт скла авто в Києві. Це велике місто, і тому так відразу не визначишся, куди варто звертатися, в першу чергу, а куди не бажано взагалі. &Nbsp;

Ремонт авто скла може виконуватися при різних ситуаціях, як після ДТП, при неякісної попередньої установці, при появі тріщини так і при заміні інших комплектуючих деталей зі склом.

Інформація про ремонт скла авто

Автостанція SOLA, пропонує всі послуги, швидко, якісно і недорого. На сайті можна знайти всю потрібну інформацію, контакти, відгуки, ціни, графік роботи, місце розташування і тд. Цінова політика, завжди цікавить питання, всіх споживачів. Ремонт скла авто в майстерні SOLA проводиться з тріщинами і повною заміною. Ціни за роботу майстра складають від 300 грн, при установці нового – від 500 грн. Здійснюючи заміну, випливає нове питання – оригінальне або звичайне? Оригінальна проїздить, звичайно трохи довше звичайного, але коштувати може в 2-5 разів дорожче простого. З вибором і ціною допоможе визначиться майстер.

Наслідки від відмови ремонту автоскла

А що якщо не замінювати скло, просто залишити все так? В такому випадку, на ньому залишиться доступ до вологи, крізь яке може протікати вода, а взимку при замерзанні нести фатальне руйнування. Чи не великі тріщини, можна і просто ремонтувати без заміни, якщо при цьому тріщина не досягає 10 см. При неправильної лагодження, повторній спробі може вже не бути, тільки заміна. Якщо тріщина знаходиться на правій стороні, від штрафу можна обійтися один попередженням, при цьому попереджень не повинно перевищувати 5 разів. Так само тріщини, можуть загрожувати огляду для водія, і серйозно напружувати зір, в кінцевому результаті зменшуючи безпеку в дорозі. У будь-якому випадку і вирішенні, чим швидше звернеться до майстра, тим більше шансів обійтися лагодженням без самої заміни.

Додаткові послуги автомайстерні SOLA &Nbsp;

Так само, автомайстерня виконує ремонт машини будь-яких видів і складності. Процес проводиться на професійному рівні, всіх кузовних робіт. В послуги входить ремонт скла авто і бампера, рихтування кузова, фарбування, видалення вм’ятин.

Звертаючись за послугами в SOLA, у водія є можливість замовлення безкоштовного евакуатора, з місця поломки. Відгуки завжди позитивні, є приклади і гарантія по закінченню роботи. Також є можливість відправки фото для оцінки ремонту.