Рихтування

Наша станція готова з радістю надати послуги з   рихтування автомобілів.

Рихтування автомобіля ділиться на 3 види робіт, такі як:

  • Рихтування (витяжка) силових елементів кузова, (ланжерон, підсилювачі і т.д.) і усунення перекосу кузова
  • Рихтування зовнішніх металевих деталей кузова (крила, двері, капот і т.д.)
  • Рихтування без порушення ЛКП, цей ремонт називають ще беспокрасочное рихтуванням, цю послугу ми вивели в окремий пункт, тому що принцип роботи відрізняється і інструменти інші.

Всі роботи по усуненню перекосів і витяжці силових частин, проводитися на спеціальному стенді для рихтування, що гарантує якість роботи.   На всі проведені роботи на нашій станції ми даємо гарантію мінімум 12 міс. і несемо відповідальність за виконану роботу.

Вартість рихтування кузова (грн)

Детали:Легкоe/среднее повреждениеСильное повреждение
Дверь150 - 900от 900
Задняя панель250-750от 750
Капот200-600от 600
Крыло200-600от 600
Крыша250-800от 800
Крышка багажника200-600от 600
Лонжероны задние700-2000от 2000
Лонжероны передн.700-2000от 2000
Передняя панель300-900от 900
Пол запасного колеса300-900от 900
Пороги250-700от 700

Також ми можемо оцінити ушкодження по фотографії. Для оцінки пошкодження надішліть фотографії на адресу:   cost@sola.com.ua  

Рихтування авто в Києві

Кожен водій стикався з такою, м’яко сказати, неприємністю як вм’ятини, подряпини і інші схожі пошкодження. А оскільки автомобіліст вважає за краще їздити на естетично красивою машині, то все його думки зайняті усуненням цієї проблеми і надання автомобілю доконаного виду. Автосервіс SOLA якраз займається і надає Вам послуги з рихтування автомобіля в Києві (видалення вм’ятин на авто). Ціна на цю послугу у нас одна з самих мінімальних і доступних. Весь процес відбувається дуже якісно і в заздалегідь обговорені і встановлені терміни. Ваш автомобіль знаходиться в руках професіоналів з великим досвідом роботи, так що хвилюватися і турбуватися за не варто. Після роботи Ваше авто буде виглядати як новий. Майстри виправлять як легкі, так і сильні пошкодження. На сайті також можете подивитися фото робіт вже пройшли обслуговування.  

Рихтування кузова на   ценам

У послугу рихтування кузова входить виправлення всіх деталей автомобіля за доступною ціною: це і двері, передня і задня панелі, капот, крило, дах, кришка багажника, лонжерони задні і передні і пороги . Вартість залежить від ступеня пошкодження і коливається в розумних межах. Фахівці, що працюють на нашому Станції автосервісі, є хорошими майстрами і володіють усіма техніками. Вони грамотно оцінять пошкодження і виберуть один з найбільш підходящих способів ремонту.

Якісна рихтування авто в Києві

Якщо Ви потребуєте в даній послузі, то Ви можете відправити фотографію для того, щоб визначити ступінь пошкодження. Для цього зробіть фото вашого авто і відправте його на адресу електронної пошти. Після чого Вам повідомлять приблизну вартість і терміни виконання роботи, і ви вже можете відправляти вашу машину на ремонт. Все дуже легко і просто. Вся процедура щодо позбавлення від перекосів відбувається на спеціальному стенді, що гарантує відмінну якість роботи. На абсолютно всі роботи, що відбуваються на станції, дається гарантія: дванадцять місяців і більше. Також за все процеси сервіс   повністю несе відповідальність і дотримується гарантійних термінів обслуговування. Вам не слід турбуватися, рихтування кузова в Києві буде виконана якісно і надійно. Серед великої кількості компаній, що займаються ремонтом автомобілів на Sola   обслуговування відрізняється високою якістю і доброзичливою атмосферою, що важливо, так як власник свого транспорту вже засмучений маючи вм’ятину.  

Рихтування і фарбування авто на автосервісі Сола

Слід зауважити, що рихтування автомобіля поділяється на три види робіт, такі як:  

1) Витяжка силових елементів кузова, таких як: лонжерон, підсилювачі і т.д.  

2) Рихтовка зовнішніх металевих деталей кузова (двері, капот, крила);  

3) Процедура без порушення лакофарбового покриття. Ця послуга введена в окремий пункт, тому що принцип роботи відрізняється і використовуються інші інструменти.

Рихтування і фарбування авто в Києві на автосервісі Сола – це гарантія високої якості і доступної вартості. Звертайтеся! Ми чекаємо Вас!.