Кузовний ремонт з гарантією

Кузовний ремонт з гарантією HotImage.h300.410-02.11.1Красивий і дорогий автомобіль — це гордість будь-якої людини. Адже це підтвердження високого статусу в суспільстві, успішності. Але на дорогах бувають відбуваються всякі неприємні ситуації, які можуть нанести пошкодження автомобілю. Причини різні: недотримання правил дорожнього руху, неполадки в самому транспортному засобі.

Як швидко усунути подряпину на авто

Якщо у Вашого авто відбулися невеликі пошкодження кузова, різні сколи, подряпини, вм’ятини – це не біда. Ми проводимо якісний недорогий кузовний ремонт всіх моделей транспортних засобів. Достатньо звернутися до нас, і всі побажання власника будуть виконані в терміновому порядку. Фахівці грамотно оцінять ступінь пошкодження, розроблять правильну систему усунення неполадок. Для цього застосовуються тільки сучасні технології, на базі комп’ютерних програм. З матеріалів застосовується тільки європейські, відповідають всім нормам госту. Після кузовного ремонту клієнт не відчує різницю, автомобіль буде як новий. 

Якісне усунення складних кузовних неполадок

Якщо у клієнта дорогий автомобіль іноземного виробництва, і нанесені серйозні каліцтва, наприклад, сильно пом’яті двері, крила. У цьому випадку буде потрібно серйозний кузовний ремонт. Для початку буде проведена повна діагностика каркаса автомобіля. Потім на комп’ютері будуть підібрані методи і засоби для усунення пошкодження. Після попередніх заходів фахівці приступлять до ремонту кузова. Треба відзначити, що наші ціни значно нижче, ніж у конкурентів. Це пояснюється тим, що всі матеріали для ремонту, нам доставляють безпосередньо від виробника, тобто немає ніяких посередників, які накручують ціни і доставляють підробку. Тільки якісні матеріали і професіоналізм працівників. Дається гарантія на всі види робіт, укладається договір з клієнтом, складається кошторис. Якщо з якихось причин людина не може покрити витрати з кузовного ремонту, то ми обов’язково підберемо оптимальне рішення цієї проблеми. Відмінною особливістю наших робіт є, те що неможливо визначити за допомогою спеціальних приладів визначити, що машина після ремонту. Це дає можливість автовласникові благополучно продати свій засіб пересування, не втративши при цьому в ціні.