Послуги кузовного ремонту автомобілів

Послуги кузовного ремонту автомобілів Kuzovn_rem_copy2-7536548На жаль, у житті кожного автолюбителя бувають ситуації, коли доводиться шукати сервіс для кузовного ремонту автомобіля. Адже навіть дрібні подряпини, на поверхні лкп авто, сильно псують загальний вигляд.  Автосервіс SOLA пропонує наступні послуги з реставрації вашого авто: видалення вм’ятин (можливо навіть без фарбування), рихтування, зварювальні роботи, витяжка кузова (відновлення геометрії), ремонт пластикових деталей (бампера), видалення тріщин і сколів зі скла, фарбування (як повна, так і часткова), полірування кузова (виправлення дрібних дефектів лкп).

Рихтування

Головна задача риштування – це повернення кузову первісної форми. Після удару метал розтягується і деформується.  Зам’яли поріг об бордюр? Вдарили крило? Не проблема. Фахівці автосервісу мають великий досвід риштування таких пошкоджень, без використання величезної кількості шпаклівки. Після доведення поверхні до ідеального стану – буде нанесена фарба. Фахівці використовують сучасний комп’ютерний підбір фарби, тому колір окремого елемента не буде відрізнятися від загального забарвлення авто. 

Полірування кузова

Кузовний ремонт автомобілів може здійснюватися і з метою додання нової зовнішності. З часом лакофарбове покриття втрачає блиск, тьмяніє і покривається дрібними подряпинами. Для додання більш свіжого зовнішнього вигляду застосовується полірування. Полірувальна паста також володіє водовідштовхувальним ефектом, завдяки якому на машині буде осідати менше бруду. А мийка стане набагато простіше, достатньо буде просто пройтися по кузову водою під невеликим тиском.

Ремонт пластикових деталей і стекол

Досить часто, при наїзді на невеликі перешкоди страждають бампера. Новий бампер – коштує досить дорого, тому фахівці автосервісу SOLA займаються їх відновленням. Тріщини, вм’ятини, сколи – все це можна виправити. Після фарбування, бампера будуть виглядати як нові. Можливий ремонт скла автомобіля, видалення дрібних тріщин, уповільнення і зупинка розвитку тріщини на іншу площу скла.

Відновлення геометрії

При серйозному ДТП страждають силові елементи кузова. В безрамному авто — це лонжерони, у рамному – рама. Для відновлення геометрії, авто ставиться на стапель і витягується.  Після витяжки слід контрольна зборка (для виставлення всіх зазорів) і безпосередньо фарбування.  

Що таке кузовний ремонт автомобілів, фахівці автосервісу SOLA знають не з чуток. Вони займаються своєю справою з 1994 року. І за цей час придбали величезний досвід відновлення практично всіх марок автомобілів – починаючи від бюджетних, вітчизняних, і закінчуючи, преміальними, імпортними.