Терміни виконання кузовного ремонту

Терміни виконання кузовного ремонту 38755092_w640_h640_chistsvet8-02.11.2-150x116Особа будь-якого власника автомобіля – це його транспортний засіб. Тому більшість водіїв стежать за зовнішнім виглядом свого залізного коня також, як і за своїм. З часом люди старіють, з’являються зморшки, та й взагалі обличчя втрачає свою свіжість і вихідний вид, теж саме і з автомобілем. Проблему людини вирішить крем від зморшок, а у випадку з автомобілем – кузовний ремонт. 

Робота з кузовом – це як для дівчини похід в салон краси. Тільки замість солярію і манікюру, кузовний ремонт включає в себе: фарбування, рихтування, ремонт скла, видалення вм’ятин. Всі ці види вимагають копіткої праці і умілих рук майстра. 

Для будь-якого ремонту автомобіля необхідно застосовувати масу устаткування, тим більше якщо ремонт зачіпає роботи по кузову. Як виглядають деякі етапи:

1. Фарбування. Це один з найскладніших процесів кузовного ремонту, під силу тільки досвідченому майстрові. 

Етапи фарбування:

• Необхідно підготувати кузов автомобіля до фарбування.

• Усунути дефекти.

• Підготувати обладнання.

• Підготовка приміщення для фарбування.

2. Рихтування. У цьому процесі майстер усуває деформовані частини кузова, які постраждали в результаті ДТП, із-за довгої експлуатації, тут не обійтися без спеціального обладнання, які допоможуть майстру повернути колишній вигляд машині.

У наш час кузовні роботи стають складніше з кожним днем, адже технологічний прогрес не стоїть на місці. Щодня випускаються нові авто, з більш складним дизайном, з більш витонченими і тонкими деталями. Які в разі ДТП припадуть складним ребусом в автомайстерні. Але з іншого боку і обладнання модернізується, тому працівникам сервісу доводиться щодня вчитися, бути в курсі всіх нових подій в світі авто.

Часто автомобілісти роблять помилки, намагаючись самостійно зробити те, що їм не під силу. Такі водії зазвичай самовпевнені і дуже економні. В глибині душі, можливо, розуміють, що правильним рішенням було б довірити машину професіоналу, але з-за обмеженого бюджету вони вибирають інший шлях вирішення проблеми. Автомобіль не повинен потрапляти в санкції вашої кишені. Потрібно розуміти, що обслуговування свого транспортного засобу, а також його ремонт вимагає окремої уваги, адже від цього залежить його подальша експлуатація.