Фарбування авто від професіоналів

Фарбування авто від професіоналів pokraska_kuzova-75698521 Кожному автолюбителю завжди хотілося б бачити свого залізного коня в ідеальному стані, але час невблаганно залишає свій відбиток у вигляді потьмянів кольору і слідів іржі. Також на дорогах часто відбуваються ситуації, які не обходиться без дрібних пошкоджень покриття автомобіля. Для усунення таких дефектів слід відвідати СТО та скористатися послугою фарбування автомобіля. Фахівці зможуть якісно і в короткі терміни повернути автомобілю колишній привабливий зовнішній вигляд.

Види фарбування авто & nbsp;

У залежності від складності ушкоджень застосовуються такі види відновлювальних робіт:

Локальне фарбування авто – таке відновлення покриття на окремих ділянках, таких як невеликі подряпини і відколи. Це найбільш економічний варіант, що не вимагає великих матеріальних витрат, вибираються барвники кращої якості, тому що не потрібен великий обсяг.

Фарбування окремих елементів, наприклад, дахи, дверей, багажника або капота транспортного засобу. Колір фарби підбирається точно в тон автомобіля, деталь після реконструкції не виділяється.

Повне фарбування кузова – зазвичай здійснюється при великих пошкодженнях, або при підготовці автомобіля до перепродажу. Середня вартість послуги становить 15000грн.

Кілька причин звернутися до професіоналів

Самостійне проведення відновлювальних робіт не забезпечить високої якості, допущені помилки можуть негативно вплинути на кінцевий результат.

Власноручний фарбування передбачає придбання барвників за роздрібною ціною. В автосервісі ціна фарби закупівельна і входить у вартість послуги.

Майстри виконують фарбування акуратно і швидко, від декількох годин, до декількох днів, в залежності від обсягу.

На СТО не допускається попадання пилу і нерівномірне нанесення.

Завдяки якісним матеріалам нове покриття протримається довгий час, не вимагаючи корекції.

Чому саме ми

Вибираючи компанію для фарбування авто в Києві, слід враховувати популярність автосервісу, наявність позитивних і негативних відгуків, термін існування компанії, досвід роботи майстрів і вартість послуг. Автосервіс Sola – це найкраще співвідношення ціни і якості. Довіряючи особистий автомобіль нашим майстрам, клієнти завжди залишаються задоволені результатом свого вибору.

& nbsp;