Якісна фарбування автомобіля

Якісна фарбування автомобіля lokalnaya-pokraska-avto-02.11.3Перефарбування автомобіля здатне змінити його до невпізнання і підвищити ринкову вартість. Крім того, повне фарбування позбавить транспортний засіб від корозії і іржі, подряпин, відколів та інших видів ушкоджень.

Фахівці не тільки перефарбовують всю машину повністю, але і роблять фарбування окремих елементів. При цьому найважливішим завданням стає потрапляння в основний колір кузова. Професійні автомаляры з легкістю вирішують цю задачу.

Основні етапи роботи з фарбування автомобіля

Для того щоб результат виправдав всі очікування власника, фарбування авто проводиться за наступною схемою:

1. Автомобіль ретельно миється і сушиться. Всі основні деталі, такі як двері, капот, кришка багажника, знімаються. Їх фарбування буде відбуватися окремо.

2. Якщо на деталях є сліди пошкоджень (сколи, вм’ятини і т. д.), вони усуваються. Жирові плями і виникли осередки корозії видаляються.

3. На транспортний засіб і всі деталі, що підлягають фарбуванню, наноситься спеціальна шпаклівка. Це дозволяє вирівняти поверхню елементів. Зайва шпаклівка видаляється шляхом шліфування.

4. На підготовлені деталі наноситься антикорозійна грунтовка. Важливо відзначити, що її колір повинен відповідати кольору, в який буде забарвлюватися машина.

5. Потім фахівці захищають від потрапляння фарби ті частини, які не повинні фарбуватися: колеса, салон, скло, фари.

6. Після цього починається безпосередньо фарба. Фахівці автосервісу Сола використовують для цього сучасне обладнання.

7. Забарвлену машину сушать при оптимальних температурних умовах.

8. На деталі наноситься лак, захищає емаль від пошкоджень при використанні, і полірування.

9. Після закінчення всіх робіт всі зняті елементи встановлюються на місце. Ремонт завершено.

Фарбування авто якісно від професіоналів

Звернення до фахівців позбавить власника від помилок, що здійснюються при непрофесійної фарбування. Матеріали, використовувані для роботи в автосервісі Сола, завжди високої якості. Фарбування проводиться в мінімально можливі терміни, тому власнику транспортного засобу не доведеться розлучатися з ним надовго. Отриманий результат гарантовано справить позитивне враження. Естетична привабливість підвищить ціну машини при продажу.