Як підібрати СТО для фарбування авто

avtomobilya-02.11.4.jpg” alt=”Фарбування авто” width=”238″ height=”184″>Догляд за автомобілем непростий процес, потрібно не тільки кожен день мити і чистити його, але і намагатися уникати зовнішніх впливів на кузов. Інакше можуть бути нанесені пошкодження у вигляді подряпин, сколів, вигоряння фарби. Рекомендується ставити автомобіль в гараж або накривати спеціальним теном. Така проста процедура унеможливить потрапляння прямих сонячних променів, сколів від птахів, подряпин від домашніх тварин, в основному кішок. В іншому разі доведеться фарбування транспортного засобу.

Вибір кращого СТО

Якщо з якихось причин Вам потрібен повний або частковий ремонт кузова, то до цього питання потрібно поставитися з великою відповідальністю. Не намагайтеся самостійно підібрати фарбу для кузова, так тільки нашкодите зовнішнім виглядом. Краще звернутися до фахівців, які грамотно проведуть фарбувальні роботи і відновлять його вигляд.

Такий вид косметичного ремонту, як фарбування кузова, носить складний багатоступеневий процес. По – перше, необхідно грамотно підібрати фарбу. Сама людина, це зробити не в змозі, потрібне спеціальне лабораторне обладнання, яке є тільки в автосервісах. У кожної фарби є свій спеціальний код, тобто відтінок. Його можна дізнатися у тих паспорті або на спеціальному обладнанні. Досить принести фрагмент кольору, зазвичай це заслінка бензобака, яка легко знімається. Фахівці попередньо підберуть колір і скажуть вартість фарбування. 

Індивідуальний підхід на Автосервісі Сола

Звернувшись до нас з приводу лакофарбових робіт, Ви швидко наведе свій автомобіль в порядок. Наші співробітники чітко і безпомилково підберуть фарбу, з допомогою спеціального обладнання, аналогів якому немає. Для кожної марки автомобіля потрібен індивідуальний підхід, так як різні виробники по-своєму фарбують свій товар. Такий підхід дозволяє зберегти заводський колір після перефарбовування кузова, чим не можуть похвалитися інші автосервіси. При розрахунку ціни враховується площа оновлення автомобіля, і його виробництво. Наприклад, іноді потрібно підібрати фарбу тільки до окремих деталей кузова: бампер, багажник, капот. Але якщо клієнт вирішить повністю реставрувати автомобіль, ми зробимо значну знижку. Звертайтесь і ми з радістю допоможемо!