Локальне фарбування авто в Києві

Локальне фарбування авто в Києві lokalnaya-pokraska-avto-v-kieve-300x201

На складовій частини машини присутнє пошкодження лакофарбового покриття, але воно невелике, тоді краще скористатися пропозиціями локального фарбування, а не повного. Таким чином, Вам надається можливість зберегти кошти на ремонт і дорогоцінний час. При цьому якість локального фарбування авто в Києві на нашому СТО нітрохи не поступається класичному повному фарбуванню. На відміну від повного фарбування, локальне може допомогти заощадити матеріали. Воно передбачає огляд пошкодженої площини, усунення дефектів і саме фарбування машини. Сервіс SOLA використовує виключно прогресивні матеріали і обладнання, що забезпечує гідний рівень фарбування автомобіля в Києві. Так що, якщо пошкодили авто подряпиною, невеликою вм’ятиною, потертістю, сколом не поспішайте засмучуватися. Локальне фарбування автомобіля в Києві — це той вид ремонтних робіт, який дозволить Вам не допустити безмірних фінансових витрат, і зовсім не вимагає великої кількості часу.

Локальне фарбування в Києві має ряд позитивних сторін:

 1. Економія коштів (на п’ятдесят відсотків) порівнюючи з традиційним методом ремонтних робіт.
 2. Економія часу: ремонт 1-го невеликого пошкодження проводиться в найкоротші терміни.
 3. Локальний ремонт лише області пошкодження, а не деталі повністю.
 4. Немає потреби демонтажу і розбирання.

До локального фарбування цілеспрямовано вдатися при:

 • потертостях на елементах авто;
 • сколах від каменів на різних деталях;
 • найглибших подряпинах на різних елементах;
 • невеликих пошкодженнях або сколах на капоті;
 • подряпинах від ключів, гілок;
 • подряпинах на дисках;
 • інших маленьких пошкодженнях.

Інноваційні технології і прогресивне обладнання в конкретних випадках дає можливість використовувати локальне фарбування. Процедура включає обробку і забарвлення виключно місця дефекту, що не перефарбовуючи весь кузовний елемент. Даний вид фарбування досить зручний — істотно знижується час робіт, кількість матеріалів і природна вартість послуги. При незначних пошкодженнях кузова — це кращий варіант відновлювальних робіт.

На додачу до всього знову хочеться підкреслити, що локальне фарбування в Києві — це економія Ваших грошових коштів і часу, при найменшому втручанні в фабричну збірку авто.