Локальне фарбування бампера і ціна

Локальне фарбування бампера і ціна lokalna-pokraska-bampera-300x161

Одним зі складових частин авто є, бампер, що знаходиться спереду і ззаду. Він виконує головну роль, приймаючи на себе більшу частину ударів, контактів з перешкодами отримуючи при цьому пошкодження лакофарбового покриття, тріщини, подряпини, порвані ділянки. Саме розміщення бампера і висота різних перешкод — бордюрів, огорож і стовпів просто-таки провокують пошкодження.

Якщо бампер авто отримав часткове пошкодження покриття, то Вам необхідно зробити локальне фарбування.

Локальне фарбування бампера — це часткове фарбування, відновлення лише пошкодженої ділянки лакофарбового покриття, що зберігає на поверхні фабричну фарбу. Тобто це вибіркове фарбування. Відповідно до цього і ціна локального фарбування істотно менша повного фарбування. Фарбування бампера за ціною нижче ніж у конкурентів гарантує тільки наше СТО.

Наш автоцентр пропонує послугу як повного, так і локального фарбування бампера. Використання якісних матеріалів і робота експертів найвищого класу дозволяє забезпечувати бездоганність виконаних робіт.

Фарбування бампера – досить поширена послуга на сервісах по ремонтним роботам і відновлення кузова авто. Хоча зовнішній вигляд бампера Вашого авто на їзду і не впливає, але, помітивши на ньому потертість або подряпину, кожен водій хоче будь-яким методом позбутися від неї. При цьому використовують різні засоби – балончики з фарбою, олівці. Але результат не дуже — колір не той і помітний перехід. Тому рекомендуємо Вам кращий і бюджетний варіант – локальне фарбування бампера на СТО Sola.

У гаражних умовах добре пофарбувати бампер досить важко. Бо перед фарбуванням необхідно бампер помити, відрихтувати і заґрунтувати. Потрібно рівномірно наносити фарбу, щоб вона висохла, покрити лаком і відполірувати. Ці всі дії зобов’язані проходити в спеціально передбаченому приміщенні без пилу і бруду, при правильній температурі. Виключно при такому підході не може йти мова про гарантії і про якісний результат.

Якщо Ви не хочете виїжджати з негарним бампером — не витрачайте гроші і час на незрозумілі методи з невідомим результатом, а звертайтеся до експертів і скористайтеся послугою — фарбування бампера, ціна на яку найнижча в столиці.

При фарбуванні бампера особливу увагу варто звернути на підбір фарби. Комп’ютерні програми, які ми використовуємо, з точністю дозволяють підібрати потрібний колір, так, що Ви не помітите жодної відмінності від фабричного фарбування. Ціна локального фарбування бампера нижче, ніж повне фарбування поверхні бампера, хоча такий процес складніше. Якщо у Вас виникли питання, а саме:

  1. Вибір між локальним і повним фарбуванням.
  2. Вартість.
  3. Наявність фарби.
  4. Час виконання робіт.

Будемо раді відповісти на всі питання за телефоном: (050) 616-97-48 (з понеділка по суботу з 09:00-06:00). Звертайтеся до наших фахівців, і вони зорієнтують Вас з питань: терміни, ціна, фарбування бампера часткова або повна, гарантії, а також запишуть Вас на локальне фарбування бампера.