Що робити після фарбування автомобіля

Що робити після фарбування автомобіля 84753949-2-19.11-150x116догляд за автомобілем вимагає багато уваги свого господаря. Неправильний догляд може призвести до необхідності фарбувати транспортний засіб. 

Якщо з якихось причин Вам потрібна фарбування автомобіля, то необхідно зберегти його оновлений вигляд на довгий час. Це насамперед залежить від майстрів автосервісу і від самого автовласника.

Хороша полірування – запорука блиску автомобіля

Після фарбування на автомобілі залишаються сліди від пилу, розмиви фарби, залишки сміття. Перш ніж привести авто відмінний вигляд, співробітники автосервісу проводять якісну полірування кузова транспортного засобу. Така процедура проходить у кілька етапів:

1. Груба шліфовка. Вона передбачає обробку авто від великих дефектів.

2. Дрібна полірування. Очищає від дрібних нерівностей, крапель фарби та інших незначних недоліків.

3. Завершальна шліфування. Передбачає наведення потрібного блиску і лиску машині після фарбування. Вона робиться за допомогою спеціального обладнання грамотним фахівцем сервісу.

Звичайно, від того як буде проведена шліфування, залежить збереження оновленого кузова, властивостей колірної гами. Якщо Ви звернулися в хороший автосервіс, турбується про роботи після фарбування не варто. Співробітники все зроблять швидко і бездоганно.

Правильна мийка

Але не все залежить від фахівців СТО. Як тільки автомобіль покине його межі, основна відповідальність за збереження фарби кузова буде на господаря авто. 

В першу чергу необхідно дотримувати прості правила миття авто:

• Не застосовувати сумнівні миючі засоби – вони можуть пошкодити фарбу. Краще всього купувати засоби в тому автосервісі, де фарбували машину.

• Не мити і не сушити транспортний засіб на сонце, що фарба не вигоріла.

• Намагатися не застосовувати при митті скоблящие кошти. Краще почекати, поки бруд сама відстане, інакше пошкодиться основний шар фарби. Тому рекомендується відразу мити машину, а не чекати кілька днів, поки бруд щільно не присохнет.

Дотримання усі моментів дозволить Вам надовго зберегти колір автомобіля, захистить від нової фарбування і збереже кошти. І пам’ятайте, якщо СТО дало гарантію на свої послуги, то воно не відповідає за ушкодження, які були нанесені самим власником.