Що таке локальний кузовний ремонт

Що таке локальний кузовний ремонт hyndai-SolaАвтомобіль потребує уваги та догляду.

Якщо у вас новий автомобіль, то швидше за все ви не зіткнетеся з проблемою ремонту кузова. Але якщо вашому автомобілю 5 – 7 років і більше, то швидше за все на вашому автомобілі почне з’являтися іржа, так звані “жучки”. Якщо цю проблему вчасно не вирішити, то з часом іржа почне роз’їдати метал, в кузові з’являться дірки, потрібний дорогий ремонт. Тому краще відразу провести локальний кузовний ремонт, це буде набагато простіше і дешевше, ніж потім ремонтувати весь кузов, проводити повне фарбування і т. д.

Реально впоратися із завданням самому?

Звичайно, ви можете звернутися до кваліфікованого фахівця, але можна справитися з цим завданням і в домашніх умовах. Для того, щоб провести невеликі кузовні роботи самостійно, вам потрібно:
– гараж, щоб атмосферні опади не завадили вашій роботі;
– болгарка з набором шліфувальних кругів;
– наждачний папір різної зернистості;
– перетворювач іржі;
– фарба під колір кузова (краще в банках).
Для початку слід зачистити проблемні ділянки, те місце, де ви збираєтеся зробити локальний ремонт кузова. Після того, як за допомогою шліфувальних кругів або наждачного паперу ви приберете іржу, потрібно обробити зачищений ділянку перетворювачем іржі. Потім можна буде приступати до самого відповідального процесу – фарбування. Фарбувати можна як пензлем, так і аерозолем. Як бачите, в даному виді ремонту немає нічого складного, вам буде потрібно пара годин часу і мінімум засобів та інструментів. Навіть більш складні кузовні роботи реально зробити без залучення фахівця.

Інші шляхи вирішення завдання

Якщо ж ви зайняті, у вас немає вільного часу, то найкращий варіант – звернутися в автосервіс. Майстри, у яких великий досвід, необхідні навички та інструменти, в найкоротші терміни впораються з ремонтом кузова вашого авто. Виконати в Києві не складе проблем, в місті багато автомайстерень, що займаються будь-яким видом кузовних робіт, будь-якої складності. Дізнатися про цих автосервісах ви зможете з рекламних оголошень в газетах, по радіо, телебаченню. Щоб вибрати кращий, скористайтесь відгуками клієнтів в інтернеті, а в ідеалі, відгуками знайомих, які зверталися до них раніше. Локальні кузовні роботи обійдуться вам не так дорого, що згодом ремонт всього кузова. На жаль, транспортні засоби нерідко потрапляють у ДТП (особливо у великих містах), і часто навіть нові автомобілі доводиться ремонтувати. Рихтування, фарбування, заміна деталей – всі ці роботи краще зробити в автосервісі. Там зможуть повернути автомобілю новий вигляд і попередять негативні наслідки для кузова.