Скільки коштує фарбування авто

Скільки коштує фарбування авто 141-720x320-Sola.com_Правильно зробити фарбування автомобіля має велике значення в цілому, тому що це захистить метал від корозії і гниття. Краще не шкодувати грошей на таке діло. Рано чи пізно будь-яку машину потрібно буде перефарбувати, а якщо це не зробити вчасно, наслідки не змусять себе чекати. Все призведе до таких поломок і дефектів, на ліквідацію яких потрібно значно більше коштів, ніж на фарбування.

Повне фарбування автомобіля складається з декількох етапів:

  1. спочатку знімається старе покриття;
  2. ведеться ремонт старих пошкоджень, вм’ятин, подряпин на кузові;
  3. грунтовка, іноді в кілька шарів;
  4. сама фарбування, теж часто у кілька шарів;
  5. висушування і нанесення захисного лаку, що додає додаткову міцність.

Таким чином, пофарбувати автомобіль у вас є два варіанти: самостійно і довіритися професіоналам. Враховуйте, що, не маючи власного практичного і теоретичного досвіду в цій справі, ви ризикуєте провести ремонт настільки плачевний, що потім потрібно буде платити людям не тільки за їх роботу, але і за виправлення ваших помилок. Не можна ризикувати багатьом заради відносного малого тому краще довіртеся кваліфікованим працівникам автосервісів.

З чого складається вартість фарбування автомобіля

Як ви вже зрозуміли, сумарна вартість фарбування складається з багатьох складових. В першу чергу, якості матеріалів, які ви купуєте: лаків, фарб, грунтовки і іншого. З цим підсумовується робота фахівців, які, в залежності від затребуваності, можуть запитувати різну ціну. Цінник так само залежить і від моделі машини. Тому що, щоб пофарбувати одну машину, практично нічого робити не потрібно, а у випадку з іншого, доводиться розібрати наполовину.

Ціна фарбування по Україні

Середня вартість фарбування машини з нуля по Україні становить близько 5000 грн. Природно, в Києві та інших великих містах і населених пунктах ця ціна може бути і в два рази більше. Не забувайте, що чим крупніше місто, тим дорожче будуть коштувати ці послуги. Придбайте якісні матеріали, доверяйся фарбування перевірених сервісів і вам вдасться заощадити дуже багато часу і фінансів.