Видалення вм’ятин без фарбування в Києві і їх причини

Видалення вм'ятин без фарбування в Києві і їх причини udalenie-vmyatin-bez-pokraski-v-kieve-i-ih-prichiny

Всі знають, що автомобіль зроблений з досить тонкого металу і, при будь-якому, навіть невеликому механічному впливі деформується. До того ж в наш час машина досить часто піддається впливу зовнішніх факторів, які недобре впливають на авто. Багато з них залишають небажані вм’ятини на машині. Град, каштани, камінці та дрібні дорожні пригоди — ось перелік деяких причин утворення вм’ятин на Вашому автомобілі.

Ремонт вм’ятин без фарбування в Києві слід робити відразу, після утворення пошкодження на машині або в найкоротший проміжок часу. Через те, що з часом усунути ушкодження, що утворилися набагато важче, а в певних випадках практично неможливо.

Видалення вм’ятин без фарбування в Києві — технологічний процес

Ніні, видалення вм’ятин без фарбування в Києві що має попит послуга. Вона дозволяє видалити необхідні вм’ятини на машині, а також зберегти рідне лакофарбове покриття. Бо, пошкоджені запчастини машини робляться під спеціальним механічним впливом приладу, що дозволяє зберегти покриття. У наш час ця технології дозволяє нам більш грамотно і якісно усувати неполадки та відновлювати геометрію кузова машини. Позитивних якостей такого методу видалення вм’ятин дуже багато:

  1. Зберігається рідне лакофарбове покриття.
  2. Зберігається оксидна плівка металу, що захищає від корозії.
  3. Сліди ремонту відсутні.
  4. Економія Вашого часу.
  5. Економія коштів.

Видалення вм’ятин без фарбування в Києві від СТО «Сола»

Фахівці сервісу СТО «Сола» у своїй роботі використовують високоякісне обладнання та інструменти з США і Німеччини, знаменитих виробників. І в поєднанні з професіоналізмом фахівця це дозволяє усунути вм’ятини будь-якої складності, демонструючи позитивний результат роботи. Видалення вм’ятин без фарбування в Києві проводиться спеціальним приладом для зовнішніх і внутрішніх робіт. Завдяки поєднанню різних методів вирівнювання, дозволяє досягти потрібного результату. У таку систему входить: клейовий пістолет, грибки, адаптер і зворотний молоток. Система витягуючих гачків: ножові і конусні гачки і ресори. Є і допоміжні інструменти: молотки, клини, розширювальні подушки, упори, різні кріплення і фіксатори.

Видалення вм’ятин без фарбування в Києві — невисока вартість послуги

Ціна на видалення вм’ятин без фарбування в Києві в першу чергу залежить від складності вм’ятини, її характеру і типу. Розмір і місцеперебування її на автомобілі також грає чималу важливу роль. Найлегша, полога вм’ятина, яка перебуває на капоті або даху, буде коштувати по-різному, бо, на капоті полагодити вм’ятини простіше ніж на даху, або стійці, адже потрібно отримати до неї доступ. Неодмінно посиленої уваги заслуговують вм’ятини над силовими запчастинами машини, з дуже складним доступом, всупереч простій конструкцію. Така робота займе значно більше часу і сил, а значить і ціна буде відповідною.

Наші фахівці мають величезний досвід роботи і кваліфікацію. Наш автосервіс має всі необхідні і потрібні професійні інструменти для надання Вам заявлених послуг. Видалення вм’ятин без фарбування в Києві на СТО «Сола» – це гарантія якості, професіоналізму та низької вартості!