Як підготувати авто до фарбування

Як підготувати авто до фарбування 1416159909-747-1-Sola.com_Грамотно і якісно здійснена фарбування кузова прослужить вам дуже довгий час, і вбереже від багатьох неприємних наслідків. Щоб робота була виконана добре в термін, звертайтесь за послугами до Автосервіс Sola. Перед безпосередньою фарбуванням потрібно виконати досить багато роботи над кузовом. Фарбування – це передостанній етап роботи.

Попередні етапи

  1. Очищення старої фарби. Від цього етапу залежить те, як міцно ґрунтовка схопиться за метал. Чим кращої якості проводиться очищення, тим міцніше буде триматися фарбувальний матеріал на поверхні.
  2. Ремонт старих пошкоджень, вм’ятин, тріщин і подряпин. Звичайно, вм’ятини не повинні бути видні після нанесення нової фарби, а тріщини і подряпини можуть стати причиною псування нового шару. Ремонтуються дані дефекти за допомогою шпаклівки.
  3. Шліфування поверхні. Це дозволить найменші нерівності, і полегшити процес грунтування.
  4. Сушка. Дуже важливо, щоб перед нанесенням грунту на кузові не залишилося ні краплі вологи, інакше вона стане першою причиною корозії.
  5. Перевірка на вологість. Після сушіння рекомендується ще раз упевнитися, що вологи не залишилося. Для цього рекомендують навіть переглядати кузов під ультрафіолетом.
  6. Ґрунтовка у кілька шарів. Ґрунтовка надає жорсткості і чіпкості для фарби, так само захищає від корозії і попадання вологи на метал.

Що ще має значення?

Важливо так само правильно захистити від попадання фарби ті елементи кузова, що перефарбовувати не планується. Для цих цілей використовуються спеціалізовані захисні екрани. Цими екранами покривається потрібна область, потім все обклеюється скотчем по краях. Деякі майстри використовують унікальний засіб для таких деталей. Це засіб складається з двадцяти відсотків декстрину, тридцяти відсотків гліцерину, десяти відсотків води і сорока відсотків крейди. Такий склад потрібно нанести на ту поверхню, що не буде фарбуватися. Навіть якщо фарба потрапить туди після цього, то вона легко відмиється звичайною водою.

Як ви тепер розумієте, процес підготовки кузова до фарбування є досить довгим і складним заходом, що вимагає великого професіоналізму і спеціальних навичок. Не ризикуйте займатися цією роботою самостійно. Так ви заощадите час, гроші і запаси нервових клітин. Зверніться в автосервіс Sola, і ми обслужимо вас на найвищому рівні.