Як перевірити якість кузовного ремонту

Як перевірити якість кузовного ремонту kuzovnoy-remont-Sola-3В життя автовласників, на жаль, інколи виникають ситуації, коли необхідно провести локальний кузовний ремонт автомобіля. Як правило, це наслідок невеликого дтп, коли потрібно відремонтувати або замінити лише одну частину (одну деталь) кузова. Куди ж краще всього звернутися за вирішенням цієї проблеми? Зазвичай автовласники звертаються:
– до знайомим, який вміє виконувати даний вид робіт;
– майстрам, які працюють самостійно, вдома;
– в спеціалізований автосервіс.
Після завершення всіх кузовних робіт необхідно самому уважно перевірити якість виконаної роботи.

Як перевіряється якість

Отже, перед тим, як ви заберете свою машину з автомайстерні, ви її уважно оглядаєте. Насамперед огляньте ту частину, де проводилися кузовні роботи. Проведіть рукою по відремонтованої ділянки металу. Якщо деталь вирівняли погано, ви це відчуєте. Краще оглядати автомобіль при сонячному світлі, тоді добре буде видно різницю у фарбуванні. Якщо колір пофарбованої деталі буде сильно відрізнятися від кольору основного кузова, то фарбувальні роботи проведено неправильно. Подивіться на автомобіль з різних місць, під різними кутами, іноді з одного ракурсу не виходить розглянути всі недоліки. Краще скористатися товщиноміром (придбайте його або візьміть у знайомих). З його допомогою ви точно зможете заміряти різницю в товщині фарби, що буде свідчити про неякісної фарбування. Перевірте, щоб деталь, яку міняли або ремонтували була чітко підігнана, щоб не було великих щілин з основною частиною кузова. Якщо проводили кузовні роботи на днище авто, то ця частина повинна бути оброблена спеціальним антикорозійним складом. Те ж саме стосується і нижній частині дверей нижньої кромки багажника або капот, а також порогів. Перевірте весь кузов, іноді буває, що в процесі ремонту наноситься шкоди вашому авто (наприклад випадково брудниться фарбою). Огляньте салон і внутрішню частину відремонтованої деталі, переконайтеся, що оббивка салону не пошкоджена і прикріплена на місце.

Хто відповідає за недоліки

Поки ви не забрали свій автомобіль з ремонту, то ви зможете пред’явити працівникам автосервісу претензії з приводу неякісного ремонту кузова. Якщо ви зробили кузовний ремонт в Києві, але незадоволені роботою, то вимагайте, щоб співробітники майстерні усували недоліки. Але, як правило, в спеціалізованих майстернях машини ремонтують якісно. У будь-якому випадку перевіряйте якість роботи, щоб не отримати згодом розчарування і поганий настрій.