Як відмити мошки, після поїздки на море або на дачу?

Як очистити мошок з кузова автомобіля, щоб не пошкодити покриття кузова

З наближенням теплих літніх днів, над дорогою скупчується величезна кількість комах, від яких забруднюється кузов Вашого автомобіля. Як правильно позбутися від них? Віддалені поїздки на відпочинок або часті на дачу, нерідко закінчується «прикрасою» передньої частини автомобіля, навіть якщо Ви їхали з невеликою швидкістю. Щоб максимально легко видалити мошки, потрібно очищати їх максимально швидко, особливо якщо день був спекотним — присохлі мошки відмиваються важче.

Якщо Вам попадеться мийка відразу після поїздки — можна заїхати і без проблем очистити весь кузов, і не тільки від мошок. Однак, власникам автомобілів нерідко доводиться відмивати мошкару самому, і, якщо зробити це необережно, можна з легкістю пошкодити поверхню кузова. І так, нумо розгляньмо процес, що збереже поверхність кузова в повному здоров’ї.

Нам знадобитися один з цих засобів: рідина «Антимошка» (якщо є такий засіб, уважно прочитайте опис, там зазвичай все вказано) або шампунь, або навіть побутовий засіб для очищення скла «містер Пропер» (в цих засобах зазвичай міститься спирт що полегшує процес).

Спершу необхідно намочити передню частину машини водою з шампунем і обмити, щоб змити пил, бруд, піщинки, щоб не подряпати фарбу в процесі відтирання присохлих комах. Потім нанести на місце заліплення мошкарою засіб для чищення – вищезгадану «Антімошку», побутовий засіб або той же розчин води і автошампуня. Обмокти протягом 2-5 хв. і потихеньку змивати їх м’якою ганчіркою або не жорсткою мочалкою, спершу намочивши її великою кількістю води та шампуню. Можливо, деяких найбільш «шкідливих» особин знадобитися відтирати з великим зусиллям, головне — робити це по можливості обережно, щоб не залишити подряпин на поверхні лаку або фарби. Неприпустимо використання жорстких мочалок або кухонних йоржиків, або грубої сторонньої губки для посуду — якраз ці інструменти можуть подряпати кузов так, що доведеться їхати до експертів за глибоким поліруванням.

Якщо кузов Вашої машини був заздалегідь оброблений захисним твердим воском, то процес очищення буде набагато легше, та в разі потрапляння пилу, піску або інших абразивних елементів в зону відтирання, лакофарбове покриття кузова не сильно постраждає. Все вищесказане відноситься до пластикової або скляної оптики фар, на яку комахи налипають з не меншою охотою.

Бережіть кузов автомобіля і доглядайте належним чином, щоб зберегти красу та ідеальний стан кузова.