Яку фарбу вибрати для фарбування автомобіля

Яку фарбу вибрати для фарбування автомобіля avto-kraski-dlya-avto8-19.11-150x116Якщо потрібно фарбування авто, то краще всього для цього, звичайно ж, звертатися в компанію, що займається кузовним ремонтом. Її майстри зроблять все так, щоб автомобіль після проведених над ним робіт виглядав презентабельно. Але якщо бюджет обмежений, то можна спробувати виконати фарбування самостійно. Головне – вивчити інструкції і беззаперечно слідувати їм.

Один з етапів фарбування кузова автомобіля – це вибір відповідного матеріалу. Існує кілька різновидів фарб, які володіють різною якістю.

Целюлозні фарби

Цей вид матеріалу є найдешевшим, але у нього є багато недоліків. Серед них:

– швидке вицвітання;

– порівняно висока вогненебезпечність;

– необхідність додаткової поліровки для додання блиску.

Також таку фарбу потрібно наносити 2-3 рази, щоб отримати прийнятний результат. І крім цього, потрібно заздалегідь виконувати грунтування і шпаклювання.

Такий вид фарби слід використовувати тільки у випадках, коли необхідно терміново пофарбувати кузов, але бюджет сильно обмежений.

Гліфталева фарба

Найбільш популярний вид аналізованого матеріалу – гліфталева фарба. У неї немає таких недоліків, як у целюлозної. Єдиний її значний недолік – це тривалий час висихання.

Акрилова фарба для виконання кузовних робіт

дорожча різновид фарби для кузова авто – акрилова. Саме вона використовується на заводах.

Цей матеріал добре тримається на кузові, не облітає і не вицвітає за короткий час. Також після його нанесення немає необхідності додатково покривати кузов лаком – він і так відмінно виглядає.

Алкідні емалі

При обмеженому бюджеті можна віддати перевагу алкідних емалей. Вони одночасно мають і непогану якість, і коштують недорого. Також таку емаль досить легко наносити.

Основний недолік таких фарб полягає в тому, що для їх висихання вимагає багато часу. Але, на відміну від гліфталевих, ці можна нагрівати, тим прискорюючи процес.

Цю різновид так само іноді використовують автоконцерни, зокрема для недорогих моделей машин. Хоч цей матеріал недорого коштує, пофарбовані їм речі виглядають презентабельно.