Заміна лобового скла автомобіля

Іноді не обійтися без такого виду ремонту автомобіля, як заміна лобового скла. Під час руху для водія вкрай важлива гарна оглядовість. Мало, яке непередбачене обставина може виникнути в дорозі. Все це треба своєчасно побачити і відреагувати. А різні дефекти на передньому склі можуть цьому перешкодити.

До числа можливих дефектів можна віднести:

  • Ефект лінзи;
  • Тріщини, сколи та подряпини;
  • Бликование.

Заміна лобового скла в Києві

Заміна лобового скла автомобіля 1-solaДля усунення тріщин, відколів і подряпин зовсім не обов’язково відразу вдаватися до радикальних заходів. Дрібні дефекти можна ліквідувати легким ремонтом. Можна провести поліровку або обробку спеціальним клеїть складом. Полірування найчастіше позбавляє тільки від незначних дефектів, при серйозних пошкодженнях ця процедура не допоможе.

Спеціальний склеювальний склад має більшу ефективність у порівнянні з поліруванням. Він наноситься на ушкоджену частину, потім висихає. Це зміцнює поверхню, і візуально маскує наслідки ушкодження. Однак дуже серйозні тріщини відремонтувати не вийде. Ніякий ремонт не допоможе позбутися від блікування і ефекту лінзи. У цих випадках без заміни не обійтися.

У нашому автосервісі Sola вам доступна заміна лобового скла за вигідною ціною. Досвід роботи штатних фахівців дозволяє нам все зробити якісно та у встановлений термін. У нас є база постійних клієнтів, які довіряють нам і задоволені нашою роботою.

Заміна лобового скла різних видів

Заміна лобового скла автомобіля 2-solaСпецифіка ремонту залежить від типу кріплення, застосованого на вашому автомобілі. У випадку зі старими моделями для фіксації використовувалася гумова прокладка, паралельно виконує роль ущільнювача. На сучасних машинах, зокрема, на іномарках на даний момент використовують в якості кріплення спеціальний клейовий склад, хоча гума ще не віджила свій вік.

Особливості демонтажу, при використанні гумової прокладки

Заміна лобового скла автомобіля 3-solaЦе можна зробити трьома доступними способами:

З допомогою спеціальних присосок. Як показано на фотографії. Це буде найбільш правильним і безпечним способом. Ним користуються в спеціалізованих майстернях. На склі закріплюються дані пристосування, а далі воно просто витягується. Процедуру краще виконувати вдвох, щоб уникнути нещасних випадків.

Якщо присосок немає, можна скористатися парою вантузів. Кріплення це буде не таким міцним, як в першому випадку, але краще, ніж нічого.

Якщо немає, ні того, ні іншого, все можна зробити вручну. Для цього знадобиться тільки ніж і допомогу другого людини. Ножем по краях зрізається гума, а потім з боку салону проводиться видавлювання назовні. В цей час помічник повинен його прийняти.

Після зняття проводиться заміна лобового скла автомобіля. В першу чергу встановлюється нова гумова прокладка, потім на неї встановлюється нова деталь.

Зняття в разі використання клею

Заміна лобового скла автомобіля 4-solaТут процес йде набагато складніше, ніж при кріпленні першим способом. Потрібно більше інструментів. Робота повинна проводитися з граничною обережністю, інакше виникнуть важко поправимые наслідки.

Щоб все виконати правильно, потрібно мати спеціальний ніж, призначений для цих цілей, або грановану струну. За допомогою одного з цих інструментів старе скло відокремлюється від кузова. Потрібно обережно прорізати шар клею між кузовом і склом. Після того, як ця частина роботи виконана, можна проводити наступний етап.

Монтаж скла на клею

Заміна лобового скла автомобіля 5, Щоб зробити заміну, потрібно попередньо обробити колишнє місце фіксації, зняти звідти всі залишки минулого клею, шляхом обробки спеціальними очисними розчинами.

Після цього проводиться попередня примірка того, як все буде виглядати в кінцевому підсумку. Іноді на кузовах машин передбачені спеціальні пази, куди має укладатися скло. З цієї причини потрібно уважно проконтролювати, щоб воно відповідало виділений для нього місце.

Далі попередньо очищена поверхня знежирюється і на неї встановлюється нове скло, покрите клеєм – герметиком із зворотного боку. Після установки його потрібно злегка придавити для кращої сутички. Зайвий клей, яка вилазить з-за країв поспішно видаляти не варто. На завершальному етапі проводиться додаткова фіксація скотчем.

Вартість заміни лобового скла

Природно, в залежності від держави і регіону вашого проживання, ціни на подібну послугу можуть змінюватись. Важливо враховувати, що у вартість входить не тільки робота фахівців, але і покупка нової деталі. У зв’язку з цим, дати певну відповідь на питання, скільки коштує заміна лобового скла досить складно. Ціни багато в чому залежать від марки і моделі машини.

Можливо, ваш автомобіль вже застарів, тому нові деталі для нього знайти не вийде, в такому випадку його потрібно буде шукати на розборках. У середньому, ціни стекол для сучасних автомобілів варіюються в межах кількох тисяч гривень. Робота ж обходиться приблизно за такою ж ціною. Але це залежить, як вже було сказано, від регіону. У місцях, віддалених від центру країни, ціни в рази нижче, ніж у великих містах.