Без того, щоб не пошкодити автомобіль хоча б один раз, автолюбитель не може відбутися як професіонал. Кожна аварія вчить шофера уважності, відповідальності і акуратності при русі на дорогах. Існує велика кількість причин, за якими буде потрібно відновлення бампера, ремонт стійки або ходової. Жителі Святошинського району часто звертаються за допомогою до фахівців, коли деформується бампер, видалення дефекту допоможе повернути транспортному засобу первісний вигляд.
Відновлення бампера на СТО в Києві
Відновлення бамперів за сучасною технологією вимагає наявності інструментів, що забезпечують рівномірний прогрів пластичної маси для шпаклівки дефектів:
- Будівельний фен;
- Паяльник;
- Газовий пальник;
- Пінцет;
- Степлер.
Також для роботи буде потрібно полімерна сітка, компресор і краскопульт. Відновлення бампера зі скловолокна майстерні Sola проводиться в наступному порядку:
- Демонтаж деталі з місця кріплення;
- Зібрати фрагменти в для пайки;
- Зварювання місця пошкодження із застосуванням сітки;
- Розшивання тріщини лакофарбового покриття для поліпшення адгезії шпаклівки;
- Зачистка нерівностей і задирок;
- Нанесення грунтовки;
- Фарбування;
- Полірування;
- Установка на місце.
Якщо на буфері з'являються вм'ятини, то відновлення бампера зі скловолокна в сервісній майстерні здійснюється струменем гарячого повітря від будівельного фена. Для маскування незначної ділянки деталі застосовується локальне нанесення фарби відповідного кольору.
Відновлення бампера своїми руками
Невеликі пошкодження, такі як потертість, подряпина, вм'ятина, відновлення бампера своїми руками може проводитися у власному гаражі. Ремонт буфера в домашніх умовах найкраще провести методом пайки, що дозволяє отримати однорідний і гладкий шов при закладенні тріщини.
Перед тим, як приступити до операції, рекомендується провести підготовчі роботи:
- Демонтаж;
- Видалення забруднень;
- Визначення марки базового матеріалу.
Технічні особливості пластика, використовуваного для виготовлення деталі, розміщені на внутрішній стороні виробу. Перед відновленням бампера в домашніх умовах необхідно вивчити маркування з метою визначення якості пластичної маси:
- ABS, PA, GF15, GF30-стійка до високих температур;
- PUR-слабкий опір механічних впливів;
- PP, EPDM, PPT-бюджетний варіант.
Відсутність маркування свідчить про те, що при виготовленні буфера використовувався склопластик. Після консультації з механіками СТО Sola.com.ua відновлення бампера своїми силами можна виконати за допомогою електричного паяльника. Автолюбителю слід врахувати, що відсутність досвіду роботи з полімерним матеріалом можуть з'явитися нові дефекти, для усунення яких потрібна допомога фахівця.
Відновлення бампера паяльником в Києві виконується за технологією, що передбачає скріплення зруйнованих ділянок меблевими скобами. Для виконання роботи необхідно приготувати: меблевий степлер, металеві скоби, скотч, паяльник, пінцет, дриль, шліфувальну машинку, диск Р240. На сайті докладно описано як після пайки з'єднати краю тріщини будівельним степлером. Захистити скоби від корозії допоможе розплавлений пластик, напаяний з примикає до розриву площі.