Аерографія черепа на автомобілі

Аерографія черепа на автомобілі 183935_403088-987456Майстерність аерографії укладено у змішуванні кольорів для м’якого переходу з одного кольору в інший. Цей спосіб нанесення дозволяє максимально точно перевести копії ескізів і перетворити непоказні автомобілі, мотоцикли та багато іншого в унікальні художні шедеври. Аерографії піддаються найрізноманітніші розпису по складності і за розмірами, і в ній немає обмежень при виборі теми.

В даний час аерографія приймає все більш масштабний вид. Найпоширенішим є аерографія автомобілів і мотоциклів. Для аерографії в нашій країні більш характерно зображення тварин і птахів, різних пейзажів. Але знаходяться і прихильники аерографії черепа або черепа в різному поєднанні з вогнем.
Дуже часто аерографія черепа проводиться на бензобаках мотоциклів, але також застосовується і на автомобілях.
В якості основного атрибута аерографії власники вибирають саме череп. Цікаво чому? У культурі древнього народу зображення людського черепа було відображенням великої сили духу і життєвої енергії, також він символізував здатність до відродження. Також в культурі стародавнього народу говорили про здібності черепа захистити від смерті. Напевно, саме тому розміщення на мотоциклі малюнків черепа символічно свідчить про безстрашності перед лицем смерті і будь-якої іншої небезпеки. Аерографія черепа може перебувати на будь-якій ділянці автомобіля або мотоцикла, а також на мотоциклетному шоломі. Аерографія не просто буде прикрашати ваш автомобіль або мотоцикл, а також буде служити захистом не тільки від можливих небезпек на дорогах, але і від можливих викрадачів автомобілів. Якщо при викраденні можливо перебити номери в гаражі, то якісно перефарбувати автомобіль вручну не представляється можливим, надто багато коштів і часу піде на те, щоб зафарбувати аерографію. Для гонщика простіше буде вибрати який-небудь інший непримітний аналог цієї машини.
Унікальний малюнок аерографії буде гарантією неповторності вашого автомобіля або мотоцикла.
Аерографія наноситься як при фарбування автомобіля , так і на пофарбовану деталь заздалегідь. При нанесенні аерографії, художники користуються трафаретами, підготовлені для Вашого малюнка.
Аерографія на даний момент часу є найкращим проявом Вашої індивідуальності і унікальності, тому що кожен малюнок розробляється художниками-професіоналами індивідуально для кожного замовника.

Фарбування автомобіля від автосервісу Sola.