Де краще робити кузовний ремонт

Де краще робити кузовний ремонт 9100738_w0_h0_rihtovka-SolaКузовний ремонт – що це? При пошкодженні кузова що краще зробити: купити нову запчастину або рихтувати пошкоджену? Адже деякі фахівці обіцяють швидко виправити вм’ятину, а інші вовтузяться кілька днів. Хто краще впорається з таким ремонтом: приватники або спеціалізовані майстерні?

Питань, які виникають під час ремонту кузова Вашого транспортного засобу, виникає багато. Як дізнатися відповідь на них?

Почнемо розбирати найбільш часто зустрічаються питання  

   Ремонти кузовів ТЗ потрібні були завжди, але найбільш часто ці неприємності трапляються в зимовий період, коли збільшується відсоток скоєних ДТП. Ось тоді й настає час звернення до майстрів по рихтуванню кузовних деталей.

  • Роботи починаються з оцінки пошкоджень. Під час оцінки

визначають ступінь пошкоджень кузова авто і приймається рішення про можливість рихтування пошкоджених деталей або їх заміну.

  • У разі деформації окремих елементів кузова і незначних розривів

(при непорушеній геометрії кузова) проводять нескладний ремонт. Пошкоджену деталь демонтують, проводять зварювання наявних розривів, зачищають, грунтують і фарбують. Після полірують і монтують деталь на місце.

  • За порушення геометрії кузова пошкодженого авто потрібно вже

складний ремонт кузова. В цьому випадку питання йде не тільки про красу і можливості подальшої експлуатації, а про безпеку людей. У такій ситуації відновлення кузова виробляють, керуючись параметрами заводів, що виробляють автомобілі, на якісному обладнанні та залучаючи найбільш кваліфікованих фахівців.

  • Іноді при ремонті кузова застосовують ще один спосіб. Це повна реставрація деталей. До неї також залучають найдосвідченіших фахівців. При цьому відбувається повне відновлення пошкоджених деталей.

чи Можна економити гроші при кузовному ремонті автомобіля?

  • У цьому питанні потрібно прислухатися до думки фахівців. Якщо майстри

вважають, що доцільніше буде замінити пошкоджену частину кузова на нову, краще не пошкодувати коштів. Адже нова деталь, встановлена в спеціалізованій майстерні, при нормально підібраною фарбі і якісному виконанні робіт стане абсолютно непомітною для стороннього погляду.

  • Ще важливо пам’ятати одну пораду: до приватників, які самостійно обіцяють

вам виконати рихтування самостійно, краще не звертатися. Адже в спеціалізованій майстерні виробляють ремонт на професійному обладнанні, з комп’ютерним підбором фарби для ремонтованої деталі.

  • На питання, куди можна звернутися для відновлення Вашого «пом’ятого»

автомобіля є тільки одна відповідь: в Києві – автомайстерня SOLA. Вона виробляє як дрібні, так і локальні кузовні роботи автомобілів всіх виробників. Механіки в цій майстерні в найкоротший час визначать рівень пошкоджень Вашого автомобіля і запропонують найменш витратне рішення проблеми. Працівники цієї організації все виконають швидко, якісно і нададуть гарантію на виконані роботи.

Вашому автомобілю потрібен якісний кузовний ремонт в Києві? Тоді Вам потрібно звертатися саме в цю майстерню.