Кузовний ремонт автомобіля. Ступені складності ремонту. Методи їх виправлення

Кузовний ремонт автомобіля. Ступені складності ремонту. Методи їх виправлення kuzovnoy-remont-avtomobilya

Виконання ремонту кузова автомобіля саме по собі завдання не з легких, складнішою дана задача стає при виконанні її самостійно, у себе в гаражі, своїми руками, тим більше для новачків автомобільних справ.

Використання автомобіля вічно переслідується різними поломками, зносом будь-якої частини і т.п. Причиною цьому служать ДТП і знос будь-яких деталей. Причому найчастіше ці дві головні причини залежать один від одного. Наприклад знос через аварію, або аварія через зношування. Послуги автосервісу найчастіше незамінні в таких ситуаціях, але більш за все це стосується пошкоджень кузова. Проблеми з кузовом можуть виникати і при правильній, обережній експлуатації автомобіля. Наприклад подряпини і тріщини можуть з’являтися через викид каміння з машини, що їде попереду.

Кузовний ремонт за складністю поділяють на дрібний, середній і на кузовний ремонт підвищеної, високої складності.

Дрібний ремонт являє собою усунення невеликих вм’ятин, подряпин, відновлення лакофарбового покриття і т.д. І так, дрібні подряпини можна самостійно прибрати за допомогою полірувальної пасти, а невеликий скол виправляється за допомогою фарби.

Більш складні роботи радиться виправляти в автосервісі, довіривши автомобіль професіоналам своєї справи.

При зверненні в автосервіс насамперед працівники автосервісу проведуть ретельний огляд автомобіля, перевірку геометрії кузова.

При дрібному ремонті і нерідко у випадках робіт середньої складності, роботи будуть проведені без демонтажу. Але у випадках з порушенням геометрії кузова, відновлення рами, вирівнюванням складних вм’ятин, буде потрібно не тільки демонтаж, а й складні, трудомісткі роботи, наприклад зварювання, пайка, забивання, рідко заміна деталей елементів кузова.