Кузовний ремонт автомобілів на автосервісі Sola

Кузовний ремонт автомобілів на автосервісі Sola 6c267f2c08452f727721ffaf20b3230417ddea7e-789654Кузовний ремонт автомобіля являє собою комплекс заходів, що застосовуються для відновлення колишнього вигляду транспортного засобу з метою подальшого використання чи продажу.

Передумови кузовного ремонту

Ремонт кузова – дуже ємне поняття, тому причини для його проведення можуть бути різними. Основний їх сегмент – це результати дорожньо-транспортних пригод. Дефекти після ДТП бувають різного ступеня, починаючи від пом’ятого бампера і тріснутою фари і закінчуючи проломленою дверима і розбитим склом. З метою усунення даних ушкоджень слід звернутися на СТО, оскільки в такій ситуації не обійтися без допомоги професіоналів. Для кожного виду поломок застосовуються відповідні процедури.

Що включає в себе кузовний ремонт автомобілів

В залежності від складності пошкодження і його місця розташування, в процесі реставрації автомобіля проводяться такі заходи:

1) Рихтовка – розгладження деформованих деталей кузова, та повернення йому правильної геометрії. Це найбільш складна задача, що вимагає від виконавця особливої майстерності. Вона здійснюється з використанням спеціальних молотків, важелів і контактного зварювання.

2) Ремонт або заміна бампера. Пластиковий бампер ремонтують, якщо пошкодження невеликі і собівартість робіт не перевищує ціни на новий бампер, в іншому випадку – його легше придбати.

3) Видалення вм’ятин без фарбування. Його проводять, якщо лакофарбове покриття не постраждало, і вм’ятина має гладкі краю.

4) Заміна скла. Тріснуті шибки змінюються на нові.

5) Фарбування авто. Вона може бути локальна, часткова або повна. Вибирається залежно від площі пошкодженої поверхні.

Куди звертатися

ДТП – неприємна ситуація, але потрапивши в неї, не варто губитися. Краще викликати безкоштовний евакуатор, або, якщо машина на ходу, самостійно відвідати автосервіс Sola в Києві. Досвідчені майстри виконають всі необхідні відновлювальні роботи в найкращому вигляді. Ціни на кузовний ремонт автомобілів попередньо узгоджуються з замовником, варіюються відповідно від складності та обсягу пошкоджень. Для підтвердження якості робіт компанія надає гарантію. Звернувшись в наш автосервіс Sola, кожен клієнт особисто переконується, що все можна виправити, і улюблене авто – не виняток.