Рихтування та фарбування авто в Києві- рихтування без фарбування

Рихтування та фарбування авто в Києві- рихтування без фарбування rihtovka-i-pokraska-avto-v-kieve-rihtovka-bez-pokraski-300x220

Щоб експлуатація авто була комфортабельною і безпечною, машину потрібно підтримувати в бездоганному багатофункціональному і естетичному стані. Однією з популярних робіт на нашому СТО є рихтування з фарбуванням та рихтування без фарбування.

Рихтування та фарбування автомобіля в SOLA

Рихтування та фарбування авто в Києві, столиці мегаполісу, дозволяє в досить короткі терміни повернути транспортний засіб в бездоганний стан, але це за умови звернення до професіоналів.

Наші майстри використовують в робочому процесі виключно проф. обладнання, яке дозволяє виконувати рихтування без фарбування в Києві на СТО максимально ефективно, швидко й обережно. «Шрами чоловіка не прикрашають» – при різних деформаціях страждає не тільки Ваш престиж і охайний вигляд машини, але і її експлуатаційні характеристики.

Вартість рихтування та фарбування автомобіля в Києві для кожного прораховується індивідуально. Дуже важливо показати авто майстрам, щоб вони змогли оцінити ступінь поломки й прорахувати вартість ремонтних робіт. Таким чином, послуга – рихтування без фарбування в Києві для кожного автомобіля розраховується індивідуально.

Рихтування без фарбування в SOLA

Наша мета – зберегти оригінальне покриття, а якщо це неможливо, максимально відновити первинну геометрію осей Вашого авто. Рихтування без фарбування в Києві у нас на СТО розраховане на незначні дефекти, коли можливо відновити первісну форму елементів без максимального втручання. Звичайно, видалення вм’ятин без фарбування виграє у рихтування з фарбуванням як за вартістю, так і за наближенням до заводського стану авто.

Рихтування та фарбування авто в Києві — це послуга в яку входить процес відновлення форми, гарної зовнішності і показників гарантії збереження пасажирів автомобіля. Крім того, збереження первинної форми авто сприяє поліпшенню аеродинамічних характеристик, маневреності, роботи основних елементів і вузлів. Рихтування ґрунтується на конструкції кожного певного автомобіля: в вантажних машинах основна деформація доводиться на їх підставу, а в легкових авто корпус сприймає удар, пом’якшити та знижуючи ударну інерцію.

Відновлення конструкції, рихтування та фарбування авто важливі не тільки в зв’язку бажанням відновити колишній гарний вид, а й з інших причин, а саме:

  1. Зіпсовані елементи авто швидше псуються і можуть почати іржавіти.
  2. Може привести до поломки робочого вузла.
  3. Аварія може принести шкоду фарам, охолоджувальній системі, сайлентблокам, керму; викривляє підвіску, стійки.
  4. Можуть утворитися дверні зазори, пошкодиться електропроводка, утворитися сильна деформація.
  5. Можуть заклинити колеса.
  6. Викликає зміну конфігурації бензобака, глушника, ламає систему замка багажника.

Надання послуг в Києві

СТО SOLA проводить ремонт транспортних засобів понад дванадцять років. За ці роки ми придбали солідний досвід. Ремонт для нас став буденною справою, досягненням якої ми пишаємося. У нашому сервісі працюють кращі майстри-рихтовщики, досвідчені менеджери і малярі Києва. Телефонуйте (050) 616-97-48 та приїжджайте до нас: м Київ, вул. Жмеринська 24. Ми виконуємо всі види робіт по фарбуванню транспортних засобів, рихтуванню та підбору елементів по лояльним і демократичними цінами. Ми гарантуємо: доступну цінову політику, гарантію результату, своєчасність виконання робіт. Автоцентр SOLA виконує роботи будь-якої складності. У нас є прогресивне обладнання, призначене саме для подібних робіт. Ми пропонуємо лише високоякісний діапазон ремонтних робіт. Для постійних клієнтів у нас розроблена система бонусів і промо-акцій. Ми завжди Вам раді.