Що входить в кузовний ремонт автомобіля

Що входить в кузовний ремонт автомобіля kuzovnoy-remont-volvo-SolaКузовний ремонт автомобілів це складний технологічний процес. Під поняттям ремонту можна розуміти як незначну косметичну фарбування, так і великі роботи по ремонту, витягування і в подальшому фарбуванні автомобіля.

Види кузовних робіт

  1. Відновлення геометрії кузова.
  2. Рихтування
  3. Фарбування
  4. Полірування

Відновлення геометрії кузова досить трудомісткий і дорогі процес. Зазвичай він застосовується для автомобілів після серйозного ДТП. В процесі цього ремонту використовують стапель з допомогою якого автомобіль набуває заводські параметри. Звичайно цих параметрів ви не  завжди зможете досягти, при сильних деформаціях виставити правильні зазори буває просто неможливо.

Рихтування використовується також після ДТП і є трудомістким процесом, який використовується для випрямлення і витягування вм’ятин. На сьогоднішній день існує велика кількість як дорогих, так і дешевих пристроїв для видалення вм’ятин без фарбування. Даний вид кузовного ремонту дозволяє заощадити гроші і водночас не порушити заводську структуру лакофарбового покриття.

Завершальні етапи

Фарбування. Після проведеного комплексу робота по витягуванню, рихтування, підготовки до фарбування можна приступати до фарбування. Тут теж існують деякі варіанти. При потрапляння в серйозне ДТП фарбуванні підлягає весь або частину елемента кузова. Тому використовуються локальні кузовні роботи. Це стосується невеликих пошкоджень, де немає необхідності виробляти повну забарвлення. Даний варіант значно економить ваші гроші, а на погляд буде складно визначити ступінь забарвлення. Сам процес фарбування проходить в ідеально чистих умовах для досягнення хорошої якості.

Полірування відносять до фінальної частини кузовних робіт. Етап дуже складний і недосвідчений майстер може зробити так, що машина на сонці буде переливатися – це дуже помітно на темних кольорах, або взагалі сполирует до грунту. Тому необхідно використовувати якісні матеріали і досвідченого майстра. Деталі які мають невеликі подряпини не дійшли до грунту прибираються саме на цьому етапі. При всіх умовах автомобіль буде виблискувати як новий. Також ви можете додати блиск і таким деталям, як фари і задні ліхтарі. 

У підсумку можна сказати, що велика кількість організацій  пропонують  кузовний ремонт в Києві, але варто звертатися до кваліфіковані майстерні, які використовують фірмові матеріали та володіють спеціальними боксами для фарбування, де автомобіль зможе остаточно висохнути.

Саме ці фактори вплинуть на якість наданої послуги.