Які бувають види фарбування авто

Які бувають види фарбування авто pokraska-avto-czena-4587412Як пофарбувати свій улюблений автомобіль? Незалежно від того, як уважно і дбайливо ми відносимося до транспортних засобів, що кожен автомобіліст стикається з цим питанням. У більшості випадків метал, який використовують у сучасному автопромі залишає бажати кращого.
Види фарбування можна розділити на кілька категорій:
– вид лакофарбового покриття;
– повна фарбування авто;
– фарбування деталей кузова;
– локальна фарбування;
– видалення вм’ятин без фарбування.
На сьогоднішній день досить великий вибір фарб і покриттів відрізняються більш високою міцністю до зносу і пошкоджень.
Все перераховане вище, передбачає нанесення декількох шарів фарбувального матеріалу, і шару спеціального лаку. Виключення тільки авто радянського виробництва, які фарбували без нанесення лаку. Але їх все менше і менше, так як більшість намагаються фарбувати сучасним матеріалом з лаком, який забезпечує додатковий захист.

Повна покраска авто

Повна покраска авто, один з найнадійніших способів, він передбачає повне розбирання та фарбування прорізів дверей і підкапотного простору. Зазвичай ця послуга оцінюється дешевше, ніж фарбувати кузов окремими частинами.
Погані погодні умови, невдала парковка, можуть спровокувати появу пошкоджень. У цьому випадку застосовується фарбування окремих деталей кузова. Фарбу для цих цілей замовляють у фахівців, які за допомогою комп’ютера підбирають колір.
Локальна фарбування. Варіант найбільш економічний, так як фарбується безпосередньо ушкоджену ділянку. Тут необхідний професійний підхід до роботи, і комп’ютерного підбору фарби. Тільки тоді ви не помітите різниці і переходів на фарбі.

Видалення вм’ятин без фарбування

Видалення вм’ятин без фарбування в більшості випадків здійснюється, якщо немає пошкоджень лакофарбового покриття. Тут підхід індивідуальний, і все залежить від майстра і пошкодження.
Все вище перераховане передбачає великий обсяг попередньої роботи. Підготовка автомобіля включає в себе: рихтування, якщо вона необхідна; нанесення і обробку шпаклювальних матеріалів; покриття грунтом, при необхідності повторне, часткове нанесення шпаклівки і ґрунтування; нанесення шару фарби для контролю усунених дефектів. Від цього пункту залежить термін служби захисного шару, і займає набагато більше часу, ніж сама фарбування. І лише після цього відбувається фарбування.
Підвівши підсумки можна зробити висновок, що за автомобілем так, як і за здоров’ям потрібно слідкувати. Навіть маленька корозія або скол може привезти більш важким наслідки. І слід звертатися тільки до професіоналів своєї справи.